بهترین برند پوشاک ورزشی ایرانی

بهترین برند پوشاک ورزشی ایرانی

بهترین برند پوشاک ورزشی ایرانی باید تمامی خصیصه های خوب یه برند پوشاک ورزشی را با هم داشته باشد.

برندهای ایرانی پرقدرت به مرور جایگزین برندهای خارجی فیک در ایران خواهند شد.

می توان گفت با ورود نسل جدید تولید کنندگان پوشاک ورزشی تازه نفس و جوان می توان امید داشت بسیاری از برندهای ایرانی جایگزین خوبی برای برندهای خارجی می باشد.

می توان گفت بهترین و حرفه ای ترین برندهای خارجی مسیری سخت و طولانی تر از برندهای امروزه ایرانی طی کرده اند تا توانسته اند نام خود را بر سر زبان ها بیاندازند.

 

ویژگی های یک برند لباس ورزشی خوب

تنوع در تولید و ارتباط خوب مصرف کننده با برند
رساندن مفهوم و پیام برند پوشاک ورزشی به مخاطب
کیفیت در محصولات
قیمت مناسب و رقابتی
ارتباط خوب ورزشکاران با برند
اسپانسرینگ قوی تیم های ورزشی و ورزشکاران رشته های مختلف ورزشی

بهترین برند پوشاک ورزشی ایرانی

لزوم برندسازی در پوشاک ورزشی در ایران

با توجه به استقبال اقشار مختلف جامعه از پوشاك ورزشي، داشتن برند در اين محصولات بسيار مهم است و معمولاً انتخاب لباس ورزشی براساس برند صورت می گیرد و به دليل تنوع توليد و نوآوري در این صنعت ، مشتريان برندهاي مشهور را به ساير برندها ترجيح ميدهند.

چرا که پوشاك ورزشي جزو مجموعه كالاهايي است كه به شدت تحت تأثير برند آن قرار دارد.
با وجود شرکت های بزرگ صنعت پوشاك ورزش در جهان جذب و حفظ مشتريان توسط توليدكنندگان داخلی به مراتب دشوارتر است.

اگر چه كيفيت و خدمات ارائه شدة پوشاک ورزشی ايراني قابل رقابت با نمونه خارجي است ولی تمايل مصرف كنندگان به برندهاي خارجي بيشتر است كه علت آن هم کمبود برندهاي معتبر در داخل كشور است.
ارائه برندهای ایرانی مناسب در تولید پوشاک ورزشی مشهود است.

اگر چه تولیدکننده گان صنعت پوشاک ورزشی توان برند همخوان با فرهنگ ایرانی را دارند ولی در تأمین تجهیزات، مواد و متریال مورد نیاز تولید وابستگیهایی به خارج وجود دارد.

برندهای معتبر ایرانی در این چند سال امتحان خود را به خوبی پس داده‌اند ويك برند معتبر تنها مشخصه اي باشد كه محصول را از رقبای خارجی متمايز مي کند.

چرا برند لباس ورزشی خارجی؟

بازار پوشاک ورزشی همواره مورد هجوم ورود کالا ی قاچاق در کشور بوده که موجب پایین آمدن سطح تولید و بعضا تعطیلی واحدهای تولیدی در این صنعت شده است.

واردات پوشاک ورزشی سالانه میلیاردها دلار است درحالیکه چندین هزار واحد صنفی دوزندگی در ایران فعالیت دارند و این واحدها برای هزاران نفر شغل ایجاد کرده است که باید در شرایط نابرابر با برندهای خارجی رقابت کنند.

ورود بی رویه پوشاک ورزشی قاچاق به کشور نیز به این صنعت لطمه زیادی زده است.

 

بهترین برند پوشاک ورزشی ایرانی

مزایای لباس ورزشی برند

 برند بخشي از جذابیت غيرقابل مشاهده محصول يك شركت است.
 برند یک شركت ارزش افزوده ایجاد می کند.
 برند مزیت مالي ایجاد می کند.
 برند ميتواند به درآمد بيشتر، هزينه هاي كمتر و سود بيشتري منجر شود.
در سالهاي اخير بعضی از توليدكنندگان ايراني برندهايي در داخل كشور ارائه داده اند، اما به دلايلی برندسازي موفقيت چشمگيري پيدا نكرد که یکی از دلايل عدم موفقیت برندهاي داخلي، كم توجهي به فرايند برندسازي و ارزش سازي برند بوده است چرا که برند سازی یک فرايند طولاني مدت و پرهزينه اي است.
در محيط به شدت رقابتي بازار پوشاك ورزشي كه برندها بيشترين سهم را در فروش اين محصولات دارند، كليد موفقيت خلق تصويري قوي، منحصربه فرد و مطلوب از برند در ذهن مشتری است.

فروش عمده پوشاک ورزشی اورجینال با برند جیمور و اتم

برند اختصاصی جیمور و اتم که برای تولید پوشاک ورزشی در این شرکت به ثبت رسیده است، نام تجاری خود را به مخاطبان در سراسر دنیا معرفی کرده است.

برندهای ارائه شده توسط این شرکت، موجب جذب مشتریان در داخل وحتی خارج از کشور شده و افزایش صادرات پوشاک ورزشی را درپی داشته است.

برند های اختصاصی این شرکت، جهت تولید و عرضه پوشاک ورزشی برای مصرف کنندگان، باشگاه های ورزشی و افراد حرفه ای، ایجاد و به ثبت رسیده است.

 

بهترین برند پوشاک ورزشی ایرانی

 

برند لباس ورزشی زنانه و مردانه

بهترین برند پوشاک ورزشی ایرانی را می توانید از پوشاک وررشی جیمور و اتم از بهترین برندهای لباس ورزشی آراد اسپرت انتخاب نمایید.
این مجموعه با تولید محصولات لباس ورزشی زنانه و مردانه با برند جیمور و اتم جهت جلب رضایت خریداران و عرضه انواع پوشاک ورزشی دارای برند و با کیفیت در سطح کشور، این محصولات را به صورت عمده و با قیمتی بسیار مناسب در اختیار مشتریان خود قرار داده است.
در این مجموعه که شعبه ی اصلی برند جیمور در ایران است، تمامی پوشاک ورزشی جیمور را تحت لیسانس کشور اسپانیا تولید و عرضه مینماید.
عرضه فروش جهت خرید عمده پوشاک ورزشی جیمور و اتم با توجه به قیمت مناسب و کیفیت خاصی که دارد بصورت متمرکز تولید و به بازار ارائه میشود.

بهترین برند پوشاک ورزشی ایرانی

بهترین برند لباس ورزشی ایران

بهترین برند لباس ورزشی ایرانی در ایران و حتی کشورهای خارجی باید چه ویژگی های منحصر بفردی در ایران داشته باشد؟
در طراحی تمامی محصولات ورزشی با برند جیمور و اتم توجه ویژه ای به ذائقه سنجی ورزشکاران ایرانی و طراحی لباس و مد بر اساس سلیقه و فرهنگ ایرانی شده است.
این مجموعه ضمن مطالعات دقیق با طراحی مد لهای زیبا و مناسب انواع پوشاک ورزشی برندهای جیمور و اتم را مناسب با فرهنگ ایرانی و با کیفیت متنوع تولید نموده است.
شرکت آراد اسپرت همواره در حال بروز رسانی طراحی و برش و دوخت پوشاک ورزشی با بکارگیری پارچه ها والیاف جدید و مرغوب است و با استفاده از تکنولوژی های پیشرفته پوشاک ورزشی را با برند جیمور و اتم در کلکسیونی از سایز های متناسب تولید کرده است و تلاش می کند تا لباسی ورزشی در شان و فرهنگ ایرانی و با قیمتهای مناسب و به صورت رقابتی به بازار پوشاک ورزشی کشور عرضه مینماید.
تنوع رنگ بندی و تلفیق با پارچه های مرغوب در تولید این محصولات باعث شده تا بهترین برند پوشاک ورزشی ایرانی با کیفیت مناسبی تولید شود. کیفیت این محصولات شبیه ست ورزشی برند های خارجی است و در خرید عمده این پوشاک امکان انتخاب بین تنوع رنگ و مدل برای خریداران وجود دارد.

admin
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *