خرید عمده پوشاک ورزشی

خرید عمده پوشاک ورزشی

 خرید عمده پوشاک ورزشی از  تولیدی دغدغه بسیاری از فروشگاه داران ای است که قصد خرید عمده پوشاک ورزشی برای تامین جنس فروشگاه خود را دارد.

 اما نکته اینجاست که چگونه می توان یک تولیدی مناسب و با کیفیت را پیدا کرد؟

 اینکه تمام فروشگاه های ورزشی به دنبال تولیدی های لباس ورزشی هستند تا بتوانند با قیمتی مناسب تر و ارزان تر اجناسی با کیفیت و بدون واسطه را خریداری کنند و در فروشگاه خود به معرض نمایش گذارند امری بدیهی می باشد.

 با بالا رفتن دلار و ممنوعیت هایی که برای ورود پوشاک از خارج از ایران وضع شده است ، بسیاری از فروشگاه هایی که با اجناس خارجی محصولات خود را شارژ می کردند امروزه دیگر نمی توانند این کار را انجام دهند.

 آنها به دنبال تامین اجناس خود در داخل ایران  باید تولیدیهای لباس ورزشی را پیدا کرد که توانایی تولید با کیفیت پوشاک ورزشی را دارند.

 این امر مستلزم این است که ما یا شناخت کافی برای تولیدکنندگان داخلی داشته باشیم و یا از متریال پارچه و همچنین نحوه دوخت و دوز و چاپ سررشته داشته باشیم تا بتوانیم بهترین تولید کننده را انتخاب کنیم.

خرید عمده پوشاک ورزشی
خرید عمده پوشاک ورزشی

 راهنمایی صحیح برای خرید عمده پوشاک ورزشی:

 برای اینکه ما بتوانیم خرید عمده پوشاک ورزشی درست و مطمئنی داشته باشیم باید یکسری اولویت ها برای خود تعیین کنیم تا تولیدی های پوشاک ورزشی را بر اساس این اولویت آزموده و خرید خود را مطمئن انجام دهیم.

 اولویت اول اطمینان از اینکه مادر از تولید کننده پوشاک ورزشی واقعی درحال خریداری کردن هستیم، امر باعث می‌شود که قیمت تمام شده اما به نسبت پایین‌تر بیاید.

پس از اینکه ما تولیدکنندگان واقعی را شناسایی کردیم حالا نوبت به مراحل بعدی می رسد.

مرحله بعدی اطمینان از کیفیت مناسب تولید کننده برای جلب رضایت مشتریان ماست.

یعنی اگر تولید‌کننده واقعی پوشاک ورزشی را پیدا کرده‌ایم اما آن تولید کننده کوچکی که مدنظر ماست را نمی تواند تولید کند و از نظر کیفیت آن کیفیتی که ما مد نظرمان است نمی باشد در واقع ما کار خاصی را انجام نداده ایم.

برای اینکار کافیست محصولات تولید کننده مورد نظر را بررسی اجمالی کرده و به راحتی می توانیم بفهمیم که این تولید کننده می تواند محصولاتی که ما با کیفیتی که مد نظر ما است را تولید کند یا خیر؟

پس از کیفیت نوبت به قیمت می رسد؟

خرید عمده پوشاک ورزشی
خرید عمده پوشاک ورزشی

خرید عمده پوشاک ورزشی ارزان از تولیدی

همان طور که می دانید قیمت فاکتور بسیار مهمی است اما یادتان باشد بخاطر کمی ارزان تر خریدن کیفیت را فدا نکنید؟

امروزه با بررسی بازارهای جهانی کارشناسان به این نتیجه رسیده‌اند که مشتریانی که اجناس با کیفیت را خریداری می کنند مشتریان وفادار تری هستند.

و برعکس مشتریانی که به دنبال قیمت پایین محصولات می‌روند ممکن است هر لحظه شما را رها کرده و به فروشگاه دیگری بروند.

پس عامل قیمت ارزانتر عامل اصلی یک فروشگاه برای خرید عمده پوشاک ورزشی نباید باشد.

امروزه با توجه به قیمت هایی که برای پوشاک ورزشی در نظر گرفته می‌شود مشتریان به این نتیجه رسیده اند که به جای خرید محصولات ارزان تر یک محصول با کیفیت را خریداری کنند تا بتوانند مدت زمان بیشتریبرای آنها کارایی داشته باشد و همین امر باعث شده که مردم برای خرید پوشاک ورزشی کم کم به سراغپوشاک ورزشی باکیفیت بروند.

یک عامل مهم دیگر در این که مردم به سراغ پوشاک ورزشی با کیفیت می روند نقش دارد؟

عامل این است که امروزه جوانانبه دنبال پوشیدن پوشاک ورزشی برند هستندو چون در ایران برندهای خارجی اجازه ورود و فعالیت ندارند، جوانان به دنبال برند های قوی و با کیفیتی می گردندکه بتوانندبا دوستان خود به رقابت گفتاری بپردازند.

همین امر باعث شده که برند اتم با کیفیت بالا و توجه کارشناسان و متخصصان مجموعه تولیدی جیمور به بازار عرضه شود که با استقبال بسیار زیادی از سوی خریداران پوشاک ورزشی مواجه شده است.

این عامل یک فاکتور بسیار مهم برای فروشگاه های ورزشی می باشد که به دنبال خرید عمده پوشاک ورزشی با کیفیت و با قیمت مناسب هستند.

فروش عمده لباس ورزشی اتم به سراسر کشور در حال ارسال و گسترش می باشد.

خرید عمده پوشاک ورزشی
خرید عمده پوشاک ورزشی

خرید عمده پوشاک ورزشی باکیفیت از تولیدی

خرید عمده پوشاک ورزشی با کیفیت به این دلیل اهمیت دارد که اگر فروشگاهیکالایی که به دست مشتری خود می دهد رابا کیفیت انتخاب نکرده باشد،در صورت مرجوع نمودن مشتری می توان انتظار داشت که مشتری دیگر از این فروشگاه خرید نخواهد کرد.

این در حالی است که بسیاری از فروشگاه هادر هنگام مرجوع کردن یک کالا از سمت مشتری با ناراحتی و پرخاشگری فروشنده مواجه می‌شوند.

اما باید اینگونه فکر کرد که اگر ما در ابتدای خرید مان دقت می‌کردیمو با کمیاستدلال خرید خودمان را از تولید کنندگان انجام می دادیم که شاید مقداری قیمتشان از قیمت سایر تولیدکنندگان بالاتر بود اما با کیفیتی خوب کالا را به ما عرضه می‌کردند، دیگر دچار همچنین نگرانی‌هاییو ضربه هایی در کسب و کار خود نمی شدیم.

 

عوامل مهم در خرید پوشاک ورزشی عمده

 1. دقت در انتخاب تولید کننده مناسب از نظر قیمتی
 2. دقت در انتخاب تولید کننده مناسب از نظر کیفیتی
 3. دقت در انتخاب محصولاتی که می‌تواند در فروشگاه ما بهتر فروخته شود
 4. همکاری با تولیدی هایی که کیفیت خود را ضمانت می کنند
 5. همکاری با تولیدی هایی که ضمانت مرجوع کردن کالا در صورت معیوب بودن را می‌پذیرند
 6. همکاری با تولید کنندگانی که به فن آوری های روزماشین آلات دوخت،برش،چاپ و طراحی مجهز هستند
 7. همکاری با تولید کنندگانی که رفتار حرفه ای با مشتری ارائه میدهند
 8. مطمئن باشید رفتار حرفه‌ای تولید کننده بر روی شما و تاثیر شما برای مشتری تان اثر خواهد داشت

 

اشتباهات رایج در انتخاب تولید کننده پوشاک ورزشی نامناسب

 1. توجه به ارزانی
 2. بی اعتنایی به کیفیت
 3. توجه ۱۰۰ درصد به قیمت
 4. رقابت بر سر ارزانی
 5. عدم مشتری مداری
 6. بی اهمیتی اعتراضات مشتریان برای پایین بودن کیفیت

 


تماس با مشاورین جهت مشاوره خرید:

۰۹۱۹۶۵۴۶۶۰۱

۰۲۱۲۸۴۲۹۰۳۴

 

admin
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *