حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

فروش عمده تیشرت ورزشی زنانه

تیشرت ورزشی زنانه آستین بلند اکتیو جیمور ویر مناسب فصل تابستان برای بانوان و بهار و یا حتی زمستان نیز می باشد.

ترکیبات به کار رفته در پارچه این تیشرت ورزشی کتان به همراه مقدار مهندسی شده اسپندکس به همراه مواد نانو می باشد که برای اولین بار توسط شرکت جیمور ویر رونمایی شده است.

تیشرت ورزشی زنانه آستین بلند اکتیو جیمور ویر باید دارای یک سری خصوصیات های خاص و منحصر به فرد باشد تا بتوانند حالت نرمی و لطافت خود را حفظ کرده و در عین حال به بدن خانمها آسیب نرساند.

همانطور که میدانید پوست خانم‌ها نسبت به آقایان بسیار حساس تر بوده و با کوچکترین حساسیت  دچار آسیب های پوستی شده که در نهایت باعث ناراحتی و نارضایتی مشتریان فروشگاه ارائه دهنده محصولات بی کیفیت می شود.

در پارچه های ورزشی به صورت کلی اعم از پوشاک ورزشی زنانه یا پوشاک ورزشی مردانه پارچه استفاده شده بسیار مهم می باشد و حالت کشسانی پارچه یکی از خصوصیات اصلی پارچه های ورزشی به شمار می رود.

پارچه ورزشی مناسب باید درعین لطافت به صورت افقی و به صورت عمودی دارای کشسانی قابل قبولی باشد تا ورزشکاران بتوانند از این نوع تیشرت در مکان های مختلف استفاده کنند.

این قابلیت در پوشاک ورزشی جیمور کاملاً رعایت شده و حتی افرادی که ورزش های کششی سنگین مانند ورزشهای یوگا یا ژیمناستیک را انجام می دهند می توانند از این نوع پارچه استفاده کنند.

دوخت حرفه ای تیشرت آستین بلند زنانه اکتیو جیمور ویر:

آیا دوخت تیشرت ورزشی زنانه جیمور را حرفه ای و بروز می دانید؟

دوخت بکار رفته در این نوع تی شرت باید علاوه بر استحکام  لباس به زیبایی آن نیز کمک کند که این قابلیت در پوشاک ورزشی جیمور قابل مشاهده و محسوس می باشد.

می توان برای داشتن بهترین نتیجه و بهترین محصول ارائه شده توسط هر کمپانی بهترین ها را از آنها درخواست کرد.

تولید تیشرت ورزشی زنانه به ظاهر کاری آسان و قابل انجام برای تمامی تولیدی های پوشاک ورزشی بوده اما تولید پوشاک ورزشی مدرن و حرفه ای مستلزم تخصص و تجربه در کنار نو آوری می باشد.

انتخابی درست و هوشمندانه را برای خود و مشتریان خود رقم بزنید…

قابلیت های تیشرت ورزشی زنانه جیمور ویر که این محصول را با سایرین متمایز می سازد:

  • انعطاف پذیری یا کسشانی بالا
  • کشش از دو طرف عمودی و افقی
  • دوخت حرفه ای و مدرن با ماشین آلات مکانیزه
  • طراحی و برش منحصر

 

 

ارتباط با ما
تهران، پایین تر از فلکه دوم صادقیه، خیابان طاهریان، خیابان ارغوان پلاک ۲۱، واحد ۸. شماره تماس:۴۴۹۵۱۸۰۳-۰۲۱
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
X