سفارش تولید پوشاک ورزشی

سفارش تولید پوشاک ورزشی

سفارش تولید پوشاک ورزشی در ایران با توجه به به مشکلاتی که تولیدکنندگان پوشاک ورزشی دارند در اغلب مواقع آن چیزی که مشتری انتظار دارد نمی شود.

آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده‌اید به دلیل اینکه کشورهای خارجی مانند چین و ترکیه گوی سبقت فروش عمده پوشاک ورزشی و سفارش تولید پوشاک ورزشی از کشورهایی مانند ایران با توجه به اینکه قیمت تمام شده کار در ایران بسیار پایین‌تر از کشورهای همسایه است ربوده‌اند چیست ؟

کشورهای همسایه مانند ترکیه و چین برای اینکه بتوانند سهم بازار بیشتری را در تولید پوشاک ورزشی در خاورمیانه به خود اختصاص دهند امتیاز های متفاوتی را به مشتریان ارائه می دهند ، یکی از مهم ترین فاکتور ها در جریان گذاشتن مشتری در مراحل مختلف کار از ابتدا تا انتها است.

 

 

این امر باعث می شود که مشتریان با خیال راحت تر و آسوده تر و با اطمینان بیشتر سفارشات خود را ثبت کرده و برای  ادامه مسیر با این تولیدکنندگان همراهتر شوند.

روند تولید پوشاک ورزشی در ایران در عین سادگی بسیار پیچیده است و آن نبود سیستم مناسب تولید و روند مشخص و معین برای افرادی که می خواهند سفارش تولید پوشاک ورزشی خودشان را به تولیدکنندگان بسپارند.

بیاین از این زاویه به تولید پوشاک ورزشی نگاه کنیم که  چه افرادی سفارش تولید پوشاک ورزشی دارند؟

۱٫ افرادی که برند خود را به تازگی ثبت کرده‌اند

۲٫ افرادی که توان تولید پوشاک را با توجه به سرمایه و ظرفیت در اختیار ندارند

۳٫ ارگان ها و اداره های دولتی و خصوصی

۴٫ فروشگاه های ورزشی بزرگی که به دنبال تولید اختصاصی پوشاک ورزشی با برند خود یا مدل مخصوص به خود هستند

۵٫ تیم های ورزشی در رشته های مختلف

 

سفارش تولید پوشاک ورزشی
سفارش تولید پوشاک ورزشی

 

چرا مجموعه تولیدی پوشاک ورزشی جیمور

سفارش تولید پوشاک ورزشی را می توان به ۵ دسته کلی بالا تقسیم بندی کرد.

تمامی این افراد از تجربه کافی برای تولید پوشاک برخوردار نیستند و صرفاً اطلاعاتی در مورد انواع پارچه آن هم در سطح ابتدایی و انواع چاپ و مکانهایی که می تواند چاپ قرار بگیرد می باشد.

در اینجا وظیفه تولید کنندگان پوشاک ایرانی باتوجه به رقابتی که در بازار خاورمیانه وجود دارد بسیار مهم  است که با تخصص و علمی که در بازار تولیدی پوشاک ورزشی پیدا کرده اند بتوانند مشتریان را مجاب کرده که تولید سفارشی آنهارا را انجام دهند.

 تیم متخصص جیمور با توجه به ایراداتی که در تولید پوشاک ورزشی در سال های قبلی در ایران وجود داشته است ، با برنامه ریزی مشخص فرایندی را ابداع کرده تا سفارش دهندگان بتوانند به راحتی مراحل کاری تولید و از ۰ تا ۱۰۰ مشاهده کرده و هیچ گونه دغدغه ای نداشته باشد.

از طرفی با توجه به تکمیل بودن تیم طراحی ، الگوبرداری و تولید هیچ‌گونه باگ علمی مشاهده نشده و تمامی اطلاعاتی که مشتریان نیاز دارند تا بتوانند تصمیم درست بگیرند را فراهم نموده است.

تولیدی پوشاک ورزشی
تولیدی پوشاک ورزشی

 

تولیدی پوشاک ورزشی جیمور الگو برداری از کلیه الگوریتم های تولیدکنندگان خارجی و برند توانسته بروز و با برندهای خارجی پای به پای حرکت کند.

این می تواند بسیار برای افرادی که سفارش تولید پوشاک ورزشی دارند مفید باشد.

با توجه به شرایط امروز جامعه این تیم توانسته علاوه بر بازار داخل به بازاهای خارجی هم دسترسی کافی داشته باشد.

این امر می تواندبرای افرادی که بدنبال تولیدکنندکان متخصص و حرفه ای هتند بسیار موثر است.


شماره های تماس:

۰۲۱۲۸۴۲۹۰۳۴

۰۹۱۲۸۴۰۹۰۰۳

۰۹۱۹۶۵۴۶۶۰۱

admin
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *